DOM (NIE)DOKOŃCZONY

Dzisiaj publikujemy projekt opracowany pod koniec 2017 roku. W zasadzie jest to jeden z odrzuconych wariantów projektu domu, który w nieco zmienionej formie powstaje na Naramowicach. Pomimo, że Inwestor za optymalne uznał rozwiązanie alternatywne, to prezentowana koncepcja zdecydowanie prowadzi w biurowym rankingu projektów niezrealizowanych.
A więc prezentujemy: „Dom parterowy z mikro-piętrem i makro-tarasem”… na dachu. Trzeba uczciwie przyznać, że katalizatorem powstania tego projektu był Inwestor, który właśnie w ten nietypowy sposób wyobraził sobie rozkład funkcji w domu. Strefa mieszkalna mieści się na parterze, podczas gdy pomieszczenie na piętrze pełnić będzie funkcję pokoju gościnnego lub biura . Budynek projektowano na wąskiej działce, więc jedna ze ścian bocznych stoi w odległości 3m od granicy.

Moglibyśmy powiedzieć, że niebawem wrzucimy na stronę zdjęcia z budowy. Niestety będą to tylko zdjęcia z budowy innego, choć podobnego budynku. Mam cichą nadzieję, że kiedyś uda się nam zrealizować również projekt przedstawiony na wizualizacjach…