JESTEŚMY ZESPOŁEM ARCHITEKTÓW I INŻYNIERÓW.
ZAJMUJEMY  SIĘ  WIELOBRANŻOWYM PROJEKTOWANIEM  BUDYNKÓW. ROBIMY TO Z PRZEKONANIEM , ŻE CHARAKTER  PRZESTRZENI  W  KTÓRYCH PRZEBYWAMY KSZTAŁTUJE NASZE  CODZIENNE  RELACJE.

Radosław Byczkowski
Architekt IARP, właściciel i główny projektant w zespole RBA Architekci.
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej z 2008 roku.
W latach 2004- 2011 asystent architekta w pracowni Consultor Architekci, w którego zespole pracował m.in nad projektami budynków użyteczności publicznej np: Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego [1 nagroda w konkursie SARP], Filharmonia Śląska w Katowicach [1 nagroda w konkursie SARP], Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu [wyróżnienie w konkursie SARP], Muzeum Katyńskie w Warszawie [2 nagroda w konkursie SARP], Centrum Kulturalne w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu [1 nagroda w konkursie SARP].
Od 2012 roku właściciel i główny projektant w pracowni RBA, posiadacz uprawnień do projektowania w branży architektonicznej.
Autor kilkudziesięciu projektów budynków mieszkalnych, handlowo-usługowych i projektów wnętrz.
Prywatnie mąż, tata 2 synów, miłośnik podróży [z ukierunkowaniem na wschód], kajaków i gór.

Joanna Polowczyk
Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej z 2017 roku.
W latach 2017-2020 asystent architekta w pracowni MODO Architektura w którego zespole pracowała m.in nad projektami hotelu Hampton by Hilton w Kaliszu [Property Design Adward] oraz kompleksu biznesowego Calisia One [I miejsce w plebiscycie Polska Architektura XXL].
Od 2020 w zespole RBA Architekci.

W CODZIENNEJ PRACY WSPÓŁPRACUJEMY Z SZEREGIEM BIUR PROJEKTOWYCH I INŻYNIERSKICH
m.in z projektantami konstrukcji, instalacji sanitarnych i elektrycznych; geodetami, goeologami, grafikami rzeczoznawcami ds budowlanych, przeciwpożarowych i higiniczno- sanitarnych. Dostarczamy kompleksowe opracowania projektowe.

Czym się zajmujemy

Domy jednorodzinne

BUDYNKI HANDLOWE I USŁUGOWE

HALE PRODUKCYJNE I MAGAZYNOWE

?

ANALIZY CHŁONNOŚCI, KONCEPCJE PZT

WNĘTRZA

BUDYNKI WIELORODZINNE

Zajmujemy się wielobranżowym projektowaniem budynków, działając z pewnością, że kształt przestrzeni wpływa na nasze codzienne relacje.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wsparcie w procesie budowlanym. Począwszy od analizy terenu, przez przygotowanie koncepcji projektowych, aż po wykonanie projektów budowlanych, wykonawczych, wnętrz i nadzór nad realizacją inwestycji. Specjalizujemy się w projektowaniu różnorodnych budynków mieszkalnych, handlowych, usługowych, a także obiektów produkcyjno-magazynowych oraz użyteczności publicznej. Oferujemy również usługi związane z przygotowaniem inwestycji, takie jak analizy terenów pod kątem możliwości zagospodarowania.

Nasze doświadczenie obejmuje także prowadzenie obsługi prawno-formalnej inwestycji. Zajmujemy się uzyskiwaniem decyzji o warunkach zabudowy, projektami rozbiórek, uzgodnieniami z gestorami sieci infrastrukturalnych, oceną stanu technicznego budynków, a także ekspertyzami i uzgodnieniami z rzeczoznawcami ds. Ppoż i Bhp. Reprezentujemy również Inwestorów w postępowaniach o pozwolenia na budowę przed urzędami administracji.

Dodatkowo, specjalizujemy się w projektach przebudowy, rozbudowy istniejących budynków oraz modernizacji elewacji czy zwiększenia efektywności energetycznej.

Zaufali nam